Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek Y-9321 USB 3.0 czytnik kart SD/microSD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Idealny dla fotografa
Karty SD i microSD to obecnie najbardziej popularne karty na rynku pamięci flash, używane w smartfonach, aparatach fotograficznych, kamerach, tabletach i różnych odtwarzaczach. Czytnik Uniteka Y-9321 pozwala na szybkie przeniesienie danych z karty pamięci SD lub microSD do komputera i odwrotnie. Pozwala na jednoczesny odczyt z 2 kart.

Poręczny i solidny
Złącze odpowiada standardowi SuperSpeed USB 3.1 Gen 1, zapewnia transfer danych z prędkością 5 Gbps. Jest niezwykle mały, z łatwością zmieści się w każdej torbie z notebookiem, a nawet w damskiej torebce. Solidne wykonanie gwarantuje, że będzie nam długo służył. Dzięki zastosowanej elektronice adapter do kart SD jest w pełni Plug&Play – podłączasz i działa, bez instalowania sterowników.


Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Złącze 1: Wtyk USB-A 3.1 Gen1
- Złącze 2: Czytnik kart SD, obsługa kart: SD, SDXC, SDHC
- Złącze 3: Czytnik kart microSD, obsługa kart microSD, microSDXC, microSDXC
- Wymiary: 30 x 35 x 11 mm
- Długość przewodu: 20 cm
- Jednoczesny odczyt danych z dwóch kart
- Kolor: biały
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Czytnik kart pamięci |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Slot microSD |
| Długość przewodu | 0.2 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 1.2 cm |
| Szerokość | 3.5 cm |
| Głębokość | 3.8 cm |
| Waga | 0.02 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.