Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-A025CGY adapter USB TypC do USB (F) ALU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z myślą o nowych technologiach
Y-025CGY to wykonany z aluminium niezwykle mały adapter OTG, który umożliwia podpięcie urządzeń z interfejsem USB do nowych komputerów lub telefonów wyposażonych w port USB typu C.
Szybki jak błyskawica
Przejściówka jest zgodna ze specyfikacją USB 3.1 Gen 1 (wg starego nazewnictwa USB 3.0) – umożliwia transfer danych z prędkością 5 Gbps. Hub nie wymaga instalacji żadnych sterowników dzięki technologii Hot Swap/Plug&Play. Wystarczy podłączyć i działa. Adapter USB to najprostszy sposób na zaadaptowanie starych przewodów do nowych urządzeń z symetrycznym USB C.

Komputer w wersji mini
OTG – On-the-go: Przy pomocy tego adaptera możemy podłączyć do telefonu dowolny pendrive USB, myszkę lub klawiaturę. Zawsze warto mieć taki gadżet w pod ręką.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Adapter USB do USB 3.1 typu C 5Gbps
- Wysokiej jakości solidna obudowa
- Hot Swap, Plug&Play
- Dowolny kierunek wsuwania do portu
- Lekki i poręczny
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 0.8 cm |
| Szerokość | 3.4 cm |
| Głębokość | 1.6 cm |
| Waga | 0.004 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.