Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-UE01001 przedłużacz USB po skrętce 60m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Połączenie USB do 60 m
Przedstawiamy przedłużacz Y-UE01001. Pozwala on na podłączenia urządzeń USB do komputera nawet gdy są one daleko od siebie. Przedłużacz jest zgodny ze specyfikacją USB 1.1, umożliwia transfer danych do 12 Mbps. Połączenie realizowane jest poprzez popularną skrętkę.
Obsługuje wszystkie urządzenia USB: drukarki, kamery, czytniki kodów kreskowych, skanery, klawiatury, myszki czy ekrany dotykowe.
Pokonaj ograniczenia
Magistrala USB ogranicza długości połączenia do 5m, a specyfikacja przewiduje tylko pięciokrotną możliwość wzmocnienia sygnału przy pomocy repeatera. Dlatego przy połączeniach USB dłuższych niż 30 m, konieczne jest zastosowanie przedłużacza, który wykorzystuje kabel RJ45 (popularną skrętkę) kategorii 5/5e/6. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się przedłużacz Unitek Y-UE01001, dzięki któremu można zwiększyć długość połączenia do 60m bez utraty jakości sygnału.
Plug&Play
Wielkim atutem Y-UE01001 jest pełna zgodność z Plug&Play, urządzenie nie wymaga instalowania sterowników i może pracować na systemach z rodziny Windows (XP/Vista/7/8/10 (32/64-bit), Linux oraz Mac OS 10.12 lub wyższym.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 1.1 |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Waga | 0.02 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.