Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek Zasilacz 5V 2A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz do ekstendera USB Unitek
Uniwersalnego zasilacza o mocy 5V/2A możesz użyć do wielu różnych urządzeń, ale Unitek stworzył go jako akcesorium uzupełniające do aktywnych przedłużaczy USB: U304A, Y-3004, Y-3005, Y-274, Y-2516. Wzmacniacze sygnału USB z końcówką USB-A lub USB-C, zwłaszcza te dłuższe niż 5 metrów lub obsługujące wysokie szybkości przesyłania danych, często potrzebują dodatkowego zasilania na końcu przewodu.

Inne urządzenia, które potrzebują zasilacza 10 W to np.
- Aktywne huby USB, np. Unitek Y-2160, Unitek Y-3090
- Monitory TV LED
- Zabawki
- Telefony bezprzewodowe
- Ładowarki akumulatorów elektronarzędzi
- Maszynki do golenia, szczoteczki do twarzy
- Kamery do monitoringu
- Urządzenia do nawigacji GPS
- Palmtopy
- Tablety
- Drukarki, skanery
- Inne urządzenia z odpowiednim portem

Zastrzyk energii
Maksymalna moc zasilania to 10 Watów. Maksymalne natężenie wynosi 2 Ampery. Przewód zasilacza ma 1,5 m długości. Dokładne wymiary wtyku to 3,5 mm średnicy zewnętrznej i 1,35 mm średnicy wewnętrznej. Złącze jest niklowane dla ochrony przed korozją. Żyły o grubości 20 AWG są wykonane z czystej miedzi, co gwarantuje doskonałe przewodnictwo elektryczne.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Wtyk męski tulejkowy 3,5 mm DC
- Wtyczka sieciowa
- Moc 10 W (5V / 2A)
- Długość przewodu 150 cm
Dane techniczne
| Złącze 1 | Wtyczka elektryczna |
| Złącze 2 | Wtyk tulejkowy 3,5mm |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 2 A |
| Moc (W) | 10 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Waga | 0.082 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.