Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek adapter DisplayPort na port HDMI Y-5118DA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konwerter DisplayPort na HDMI
Pasywny konwerter sygnału Y-5118DA przydaje się do podłączenia komputera z wyjściem DP z monitorem, rzutnikiem lub telewizorem wyposażonym w wejście HDMI. Konwerter po stronie wyjściowej ma port HDMI, więc do podłączenia można użyć dowolnego kabla HDMI. Zastosowanie przejściówki pozwala na dłuższe korzystanie z urządzeń bez konieczności wymieniania wszystkich sprzętów, gdy kupi się jeden nowy.

DisplayPort 1.1a
Konwerter obsługuje kilka wersji DP zapewniając obraz o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1200 / 1080P, także w kinowych formatach 16:10 i 16:9. Transfer sygnału audio jest możliwy pod warunkiem, że karta dźwiękowa komputera wspiera cyfrowe wyjście audio (Digital Output).
Konwerter działa w trybie duplikowania i rozszerzania ekranu.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Szybkość przesyłania danych: 2Gbps
- Odchylenie kanału 20ps przy transferze 2Gbps
- Obsługiwane rozdzielczości: do 1920 x 1200 / 1080P
- Obsługiwany standard Display Port 1.1a
- Temperatura pracy: od -45stC do +85stC
- Długość przewodu 10cm
UWAGA: Aby przejściówka poprawnie przesyłała audio poprzez łącze HDMI, karta graficzna komputera musi wspierać cyfrowe wyjście audio(Digital Output). Jeżeli karta graficzna nie posiada cyfrowego wyjścia audio poprzez przejściówkę przesyłany będzie jedynie obraz.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk DP |
| Złącze 2 | Port HDMI |
| Długość przewodu | 0.12 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard Video | DisplayPort 1.1a |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 4.5 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Waga | 0.033 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.