Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek adapter USB-A na USB-C 3.1 Gen1 A1025GNI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mały rozmiar, wielkie możliwości
Adapter Unitek pozwoli Ci na swobodny transfer danych oraz szybkie podłączanie urządzeń z wtykiem USB-A do portu USB-C. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy sprzętach z ograniczoną liczbą portów, np. przy produktach Apple. Dla przykładu, jeśli chcesz podpiąć nanodbiornik USB-A od ulubionej myszy, a Twój Macbook posiada tylko dwa porty USB-C, taka przejściówka jest tanim i skutecznym rozwiązaniem. Taki adapter USB sprawdzi się doskonale również przy iPadzie, jak i innych pozostałych urządzeniach z portem USB-C. Przez przejściówkę możesz również ładować swoje urządzenie.

Błyskawiczny transfer danych
Dzięki USB 3.0 przejściówka oferuje ultraszybki transfer danych do 5 Gbps. Takie parametry pozwalają na szybkie zgranie zdjęć czy filmów z jednego urządzenia na drugie. Adapter jest również kompatybilny z poprzednimi standardami USB 2.0 i 1.1.
Odkryj potencjał On-The-Go
Adapter obsługuje funkcję OTG (On-the-go), dzięki której możesz podłączyć do swojego urządzenia z portem USB-C ulubione gadżety, chociażby takie jak pamięć USB, mysz, klawiatura czy nawet gamepad. Rozgrywka na telefonie przy użyciu pada? Z tą przejściówką to żaden problem! Pamiętaj, żeby przed podłączeniem sprawdzić, czy Twoje urządzenie USB-C (smartfon, tablet) obsługuje funkcję OTG.

Elegancki i praktyczny
Wykonany z cynku adapter charakteryzuje się dużą odpornością na zarysowania i inne mechaniczne uszkodzenia. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu otworowi przejściówka doskonale sprawdzi się jako brelok, który możesz bez problemu nosić przy sobie. Porty w adapterze zostały rygorystycznie przetestowane ponad 10 000 razy, dlatego nie musisz się martwić o wygięcia, które obniżą komfort użytkowania.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Adapter USB-C (męski) na USB-A (żeński)
- Umożliwia transfer danych i ładowanie urządzeń
- Standard USB 3.0, maksymalna szybkość transferu 5 Gbps
- Obsługuje funkcję OTG
- Niewielkie wymiary z otworem umożliwiającym podpięcie do breloka
Specyfikacja techniczna:
- Złącze 1: port USB typ C
- Złącze 2: wtyk USB typ A
- Standard USB: SuperSpeed USB 3.1 Gen1
- Transmisja danych: 5 Gbps
- Zastosowanie: ładowanie, transfer danych
- Wykończenie: stop cynku
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 0.75 cm |
| Szerokość | 1.7 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Waga | 0.015 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | Cynk |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.