Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek adapter USB-A na USB-C 3.1 Gen1 A1034NI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Metalowy adapter USB-A na USB-C zaprojektowany do ładowania i transferu danych w laptopach, smartfonach i tabletach.
Adapter bez opóźnień
Adapter z portu USB-C na wtyczkę USB-A przyda się przy podłączaniu nowszych urządzeń czy przewodów do ładowarek i komputerów ze starszym USB. W odróżnieniu od wielu podobnych urządzeń na rynku, w tym adapterze obie końcówki odpowiadają specyfikacji USB 3.1 Gen1, więc synchronizacja przebiega bez żadnych opóźnień. Są oczywiście wstecznie kompatybilne z poprzednimi standardami USB. Dzięki tej niepozornej przejściówce oszczędzisz na kupowaniu nowych kabli i możesz dłużej korzystać z urządzeń, które już masz w domu.

Trwałe materiały
Obudowa konwertera USB-A na USB-C jest zrobiona z trwałego stopu cynku i ma dziurkę do zawieszenia np. jako breloczek przy kluczach, tak jak niektórzy noszą pendrive’y. Adapter przeszedł rygorystyczne testy – gwarantowana wytrzymałość 10 tysięcy podłączeń bez poluzowania wtyków.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Adapter port USB-C na wtyczkę USB-A
- Standard USB 3.1 Gen 1 po obu stronach
- Cynkowa obudowa z zawieszką
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 0.57 cm |
| Szerokość | 1.67 cm |
| Głębokość | 3.6 cm |
| Waga | 0.016 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | Cynk |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.