Wyszukiwarka
6 710,99 zł
5 456,09 zł
6 054,99 zł
4 922,76 zł
Producenci
Unitek adapter USB Typ-C do USB AF 0,15m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter Unitek Y-C476BK USB Typ-C - do USB AF to przejściówka pozwalająca na podłączenie akcesoriów USB takich jak pendrive, klawiatura do urządzeń mobilnych z gniazdem USB Typ-C: smartfonów, tabletów, które wspierają OTG.
Solidne wykonanie
Profesjonalnie wykonana z najlepszych materiałów - przewód to 100% miedzi, a konektory cechują się smukłością. Wykonana z PCV Premium powłoka gwarantuje bezpieczeństwo i właściwą izolację.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Każda żyła transmisyjna foliowana, w celu zapewniania stabilności połączenia i braku interferencji
- Każda partia przechodzi testy: wstrząsowe, wytrzymałości konektorów, ciągliwości, odporności na korozje
- Wtyk USB Typ-C symetryczny, czyli jak trafisz tak podłączysz
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.7 cm |
| Szerokość | 3.4 cm |
| Głębokość | 1.2 cm |
| Waga | 0.015 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 80 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.