Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek hub USB-C 3xUSB 3.1 Gen1 PD 100W SD microSD H1107C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Aktywny, aluminiowy hub podłączany przez USB C z trzema portami USB A, czytnikiem kart SD i microSD oraz portem ładowania z Power Delivery 100 W.
Twój uHUB P5+
Połączenie huba USB i czytnika kart pamięci to świetny dodatek do ultrabooków, które dla oszczędności miejsca okrojono z przydatnych portów. Ten model umożliwi Ci podłączenie nawet trzech urządzeń peryferyjnych typu mysz, pendrive, tablet graficzny czy duże dyski zewnętrzne oraz zapis i odczyt danych z kart SD i micro SD.

Superszybki transfer danych
Specyfikacja USB SuperSpeed 3.1 Gen 1 zapewnia przesyłanie danych w okamgnieniu. Transfer 5 Gbps będzie miał znaczenie także przy korzystaniu z czytnika kart SD i microSD - koniec z czekaniem na skopiowanie dużej liczby plików. Przez porty USB A jest możliwe także ładowanie z mocą 5V/1.5A na każde urządzenie. W hubie zaimplementowano inteligentne zabezpieczenia BC 1.2, które chronią ładowane akumulatory przez przeładowaniem, przepięciem, zwarciami itp. i dobierają najbardziej efektywne natężenie prądu.

Power delivery 100 W
Z technologią Power Delivery o mocy 100 W szybko naładujesz nie tylko telefon, ale nawet laptopa, do którego podłączony jest hub. W tym celu wystarczy odpowiednią ładowarkę podłączyć do portu USB C w hubie. Nawet jeśli masz tylko jeden port USB C w ultrabook’u nie musisz iść na kompromisy i decydować co jest ważniejsze – bateria czy dodatkowe funkcje. Smukły, aluminiowy hub doskonale pasuje do nowoczesnej elektroniki i jest przyjemny w użyciu. Giętki przewód o długości 20 cm pozwala na wygodne podpięcie wszystkich potrzebnych urządzeń.

Jakość gwarantowana
Wszystkie produkty marki Unitek w Polsce mogą zostać objęte trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android).
Najważniejsze cechy:
- 3 porty USB A 3.1 Gen 1
- USB C do zasilania 100 W
- Kabel 20 cm z wtykiem USB C
- Czytnik kart SD i microSD
- Smukły, aluminiowy
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Slot microSD |
| Długość przewodu | 0.2 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Android |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Ilość portów USB-A | 3 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 3.4 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Głębokość | 1.2 cm |
| Waga | 0.064 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.