Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek kabel Ethernet RJ-45 LAN, patchcord cat.6 UTP (8P8C), przewód sieciowy 20m, płaski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płaski kabel sieciowy Cat.6, który zmieści się pod panelami, meblami i w innych trudno dostępnych miejscach.
Połączenie z siecią
Przewody sieciowe Unitek 6. kategorii pozwalają na szybkie i stabilne podłączenie różnych urządzeń do Internetu albo sieci lokalnej. Z obu stron przewodu LAN znajduje się taka sama pozłacana wtyczka 8P8C typu B zabezpieczona gumową osłonką.

Wygoda przede wszystkim
Nie musisz decydować, czy wolisz stylowe wnętrze bez plączących się kabli czy szybkie i stabilne połączenie LAN. Płaski przewód o grubości jedynie 1,8 mm można schować pod panelami, wykładziną czy za meblami tak, żeby nie było go widać i nie przeszkadzał w chodzeniu. Pary miedzianych żył są skręcane dla ograniczenia zakłóceń bez dodatkowego ekranowania, żeby nie zwiększać grubości przewodu.

Gigabit Ethernet z kablem Cat. 6
Skrętka Unitek Cat. 6 obsługuje szybkie karty sieciowe 1000 Mbit / 1 Gbit. Ich przepustowość jest certyfikowana przez organizację Fluke Networks. Jest uniwersalny i nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników, możesz go użyć do podłączenina komputera, routera, serwera NAS, telewizora, konsoli czy innych urządzeń z portem RJ45 (8P8C).

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Kabel sieciowy Cat. 6 1000 Mbit/s
- Płaski do montowania w trudnodostępnych miejscach
- Przekrój kabla: 1,8 x 6 mm
- Wtyki RJ45 typu B
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk RJ-45 |
| Złącze 2 | Wtyk RJ-45 |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zastosowanie | Sieć |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Sieciowy | Cat. 6 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Głębokość | 2000 cm |
| Waga | 0.351 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Unitek Cat.6 C18 płaskie |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Przewód płaski | tak |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.