Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek kabel Ethernet RJ-45 LAN, patchcord cat.7 SSTP (8P8C), przewód sieciowy 5m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Połączenie z siecią
Przewody sieciowe Unitek 7. kategorii pozwalają na szybkie i stabilne podłączenie komputera, routera, serwera NAS, telewizora, konsoli czy innego urządzenia do Internetu albo sieci lokalnej. Z obu stron przewodu LAN znajduje się taka sama pozłacana wtyczka 8P8C typu B.

Najwyższa, 7. kategoria
Maksymalna przepustowość przewodu to 10 Gbps przy częstotliwości 600MHz, co w pełni pozwala wykorzystać możliwości obecnych urządzeń sieciowych i jednocześnie zapewnia pewien zapas przepustowości na przyszłość, gdy technologia jeszcze się rozwinie. W ofercie Unitek są patchcordy 7. kategorii długości 2, 3, 5, 10, 15 i 20 m.

Ekranowanie S/FTP z uziemieniem
Skręcane parami przewody o grubości 26 AWG są podwójnie ekranowane: każda para żył jest osobno foliowana, a cały przewód znajduje się w oplocie z siatki (S/FTP, zgodnie z normą ISO/IEC 11801), co chroni przed szkodliwym wpływem elektromagnetycznym. Gumowa osłonka zatrzasków zapobiega wyłamywaniu się wtyków.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk RJ-45 |
| Złącze 2 | Wtyk RJ-45 |
| Długość przewodu | 5 m |
| Zastosowanie | Sieć |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Sieciowy | Cat. 7 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 1 cm |
| Głębokość | 500 cm |
| Waga | 0.24 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Unitek Cat.7 C18 niepłaskie |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 30 szt |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.