Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek kabel do drukarki USB-A, USB 3.0, 5 Gbps 2m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB 3.0 do drukarki
Większość dostępnych na rynku przewodów z USB typu B jest wykonana w standardzie USB 2.0. Ale nie ten. Ten przewód USB-B marki Unitek oferuje nawet 5-krotnie większą przepustowość niż zazwyczaj, czyli 5 Gbps. Przewód USB-B w standardzie USB 3.2 Gen1 najlepiej sprawdzi się jako podłączenie szybkich stacji dokujących do dysków twardych czy hubów USB, ale można go użyć także do drukarki czy skanera.

Zasilanie przez USB
Poza szybkim transferem danych przewód umożliwia zasilanie i ładowanie podłączonych urządzeń. Jest kompatybilny także z płytami Arduino i przełącznikami KVM.
Uwaga: Wtyk USB typu B w standardzie USB 3.0 jest nieco większy niż tradycyjny w standardzie 2.0.

Solidne wykonanie
Zalewane złącza gwarantują, że przewód będzie nam służył przez lata. Przewód wykonano ze 100% miedzi, co pozwala uzyskiwać najwyższe transfery danych. Wielokrotne ekranowanie zabezpiecza dane przed zakłóceniami, a otulina z PVC zapewnia odpowiednią trwałość i giętkość przewodu.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Przewód zakończony wtykami USB-A i USB-B w standardzie USB 3.0
- 2 metry długości
- Przepustowość 5 Gbps
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-B |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 1 cm |
| Głębokość | 200 cm |
| Waga | 0.085 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.