Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek kabel optyczny DisplayPort 1.4 AOC 8K 10m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Aktywny optyczny przewód DisplayPort 1.4 z metalowymi końcówkami obsługuje maksymalną rozdzielczość 8K przy częstotliwości 60Hz i nawet 240Hz dla FullHD.
Nowe możliwości DisplayPort 1.4
Zachwyć się najwyższą jakością detali i płynnym odświeżaniem nawet na największym telewizorze 8K. Najwyższy obecnie standard DisplayPort 1.4 oferuje rozdzielczość 8K (8192x4320) przy odświeżaniu 60Hz, 4K przy 120 Hz i Full HD z maksymalną częstotliwością sięgającą 240 Hz. Takie wartości są więcej niż satysfakcjonujące przy graniu w nawet najbardziej wymagające strzelanki. Jest to możliwe dzięki ogromnej przepustowości HBR3 o wartości 32,5 Gbps i wydajnej kompresji Display Stream Compression 1.2 (DSC1.2) zaprojektowanej specjalnie dla tego rodzaju przewodów.

Jakość obrazu i dźwięku bez kompromisów
DisplayPort 1.4 zapewnia rozrywkę najwyższej jakości zarówno w obszarze obrazu jak i dźwięku. Przewód obsługuje 32 kanały audio i szeroką gamę kolorów dynamicznego HDR. Pozłacane złącza i zastosowanie światłowodu razem z kodowaniem korygującym FEC skutecznie chronią przed zakłóceniami i szumami nawet na największych odległościach.

Doskonała jakość wykonania
Światłowód to najbardziej zaawansowany sposób przesyłania danych, który nie wchodzi w reakcję z innymi instalacjami (brak promieniowania elektromagnetycznego) i nie generuje zakłóceń i opóźnień nawet przy długości kilkudziesięciu metrów. Dlatego aktywne optyczne kable DisplayPort 1.4 to najlepsze rozwiązanie przy profesjonalnych zastosowaniach w dużych systemach audio-video, także na dworze.
Przy całej swojej przepustowości kable są bardzo giętkie i łatwo się je układa. Końcówki ze stopu cynku wyposażono w przyciski zabezpieczające przed przypadkowym wyrwaniem z portu. Przewody są dostępne w wersjach 5, 10, 15, 20, 30, 50, 70 i 100 metrów
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Specyfikacja DisplayPort 1.4
- Światłowód, cynkowe końcówki
- Rozdzielczość 8K@60Hz, 4K@120Hz
- Bezstratna transmisja, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk DP |
| Złącze 2 | Wtyk DP |
| Długość przewodu | 10 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | DisplayPort 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 8K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 1 cm |
| Głębokość | 1000 cm |
| Waga | 0.765 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | AOC DP 1.4 |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.