Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek kabel optyczny HDMI 2.0 AOC 4K 60Hz 40 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jakość obrazu i dźwięku bez kompromisów
Przewód marki Unitek UltraPro HDMI 2.0 Fiber Optical wykonano w technologii HDMI 2.0. Zapewnia ona krystalicznie czysty, jasny i ostry obraz wyświetlany w rozdzielczości UltraHD 4K/2K przy częstotliwości 60Hz. Tak wysoka rozdzielczość jest szczególnie istotna przy podłączaniu dużych ekranów oraz przy aplikacjach wymagających najwyższej jakości obrazu, takich jak np. Wirtualna Rzeczywistość. Przewód obsługuje technologię 3D IMAX i potrafi wyświetlać obraz w proporcji 21:9.
Standard HDMI 2.0 to olbrzymi skok jakościowy w odtwarzaniu dźwięku. Przewód Uniteka obsługuje 32 kanały w stosunku 8 obsługiwanych przez wcześniejszą wersję, zapewnia dźwięk stereo 7.1 oraz charakteryzuje się częstotliwością próbkowania aż 1536kHz. Dźwięk jest nie tylko czysty, ale dzięki wsparciu dla Dolby Atmos wyraźnie słyszymy jego głębie i przestrzeń.
HDMI po światłowodzie to jakość i wygoda zastosowania
Najwyższe parametry obrazu i dźwięku wynikają wprost z zastosowania wysokiej jakości 4-żyłowego światłowodu jako wiązki przewodzącej. Zastosowano wielowarstwowe ekranowanie w celu uniknięcia najmniejszych nawet zakłóceń oraz zadbano o pokrycie styków 24-karatowym złotem. Wtyki wykonano z bardzo trwałego stopu cynku.
Technologia światłowodowa to nie tylko jakość obrazu ale i wygoda zastosowania w instalacjach. Przewód jest bardzo cienki i lekki, jego grubość to zaledwie 4,5mm. Łatwo się układa i jest bardzo giętki.
10 dodatkowych funkcji i 7 atrybutów
Przewód Unitek obsługuje funkcję CEC. Technologia HDMI 2.0 oferuje transfer do 18Gbps. Pozwala także na wyświetlanie 2 różnych obrazów w rozdzielczości FullHD na jednym ekranie w tym samym czasie. Taka funkcja jest już dostępna w najnowszych telewizorach Samsung Multiview OLED - oczywiście potrzeba do niej właśnie takiego przewodu jak Unitek UltraPRO HDMI 2.0. Dostępne są w długościach: 20, 30, 40 i 50m.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 40 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 28 cm |
| Waga | 1.044 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | AOC HDMI 2.0 Unitek EOL |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| Materiał zewnętrzny | Cynk |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.