Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek kabel zasilający USB - wtyk DC 5.5/2.5mm 5V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel zasilający 36 W
Kabel zasilający z końcówką tulejową DC 5,5 mm pozwala na użycie typowej ładowarki do smartphone'a jako uniwersalnego zasilacza do urządzeń z portem zasilania DC 5,5 mm. Takie urządzenia to np.
- oświetlenie, lampki
- monitory TV LED
- zabawki
- telefony bezprzewodowe
- ładowarki akumulatorów elektronarzedzi
- dyski przenośny Seagate WD iOmega Hitachi
- routery, switche, modemy D-LINK, TP-LINK, LINKSYS, PLANET, EDIMAX Netgear
- maszynki do golenia, strzyżenia
- kamery do monitoringu
- urządzenia do nawigacji GPS
- palmtopy
- tablety
- drukarki , skanery
- przełączniki i rozgałęźniki sygnału HDMI Unitek V1111A, V1110A, V1109A
- i inne urządzenia z odpowiednim portem

Maksymalna moc zasilania to 36 Watt i będzie oczywiście zależna od ładowarki do jakiej podłączymy przewód. Może więc być niższa - zależnie od potrzeb.
Przewód ma 150 cm długości. Dokładne wymiary wtyku to 5,5 mm średnicy zewnętrznej i 2,5 mm średnicy wewnętrznej.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Wtyk męski tulejkowy 5,5 mm
- Moc 36 W (5V / 4A)
- Długość 150 cm
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk tulejkowy 5,5mm |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Moc (W) | 36 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Głębokość | 1500 cm |
| Waga | 0.043 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 150 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.