Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek krótki przewód HDMI 2.0 do terminali 30 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najwyższe parametry sygnału
Dla jakości sygnału HDMI w kablu największe znaczenie ma sam przewód. Dlatego Unitek stosuje wyłącznie żyły wykonane ze 100% miedzi o grubości 30 do 24 AWG. 19 żył jest skręcane parami i wielokrotnie ekranowane, żeby obraz był czysty, wyraźny i bez zakłóceń. W porównaniu ze standardowymi przewodami, technologia ta zapewnia do 35% szybszy transfer sygnału; o 50% większą stabilność obrazu i 99% większą odporność na różnego rodzaju zakłócenia (przesłuch mniejszy niz 20dB). Jednocześnie kable są bardzo wytrzymałe i giętkie.

Rozszerz potencjał swoich terminali
Przewód obdługuje wersję HDMI 2.0. Wspieraja wyświetlanie obrazu 3D. Pozwalają na transmisję sygnału Ethernet a także przesyłanie zwrotne sygnału audio. Przewód HDMI 2.0 ma maksymalną przepływność TMDS o wartości 18 Gbps, co pozwala na uzyskanie rozdzielczości 4K@60Hz. Ten krótki kabel HDMI (50 cm długości przewodu) doskonale sprawdzi się przy połączeniu terminali płatniczych z innymi urządzeniami z łączem HDMI.
Z dbałością o każdy detal
Unitek dba także o funkcjonalne aspekty dostarczanych towarów. Kable pakowane są w estetyczne opakowania strunowe a większe długości w opakowania kartonowe. Końcówki zabezpieczone są przeciwkurzowymi zatyczkami - ułatwiają jego przeciąganie w ciasnych korytkach - i owinięte taśma zabezpieczającą. Pozłacanie wtyków chroni je przed korozją i stabilizuje sygnał. Wszystko to po to, aby przewód służył przez długie lata.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 0.3 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 1 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 0.022 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Unitek kable BASIC białe i czarne |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.