Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek ładowarka GaN 3 porty 140W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka GaN Unitek P1115A to urządzenie stworzone dla wymagających użytkowników – zostało wyposażone w dwa porty USB-C 3.1 i jeden USB-A. Teraz wystarczy już jedynie podłączyć kabel i rozpocząć ładowanie – oczywiście bezpiecznie i z potężną mocą!

Power Delivery, czyli szybkie i bezpieczne ładowanie
W ładowarce zastosowano technologię Power Delivery, która odpowiada za inteligentne dostosowywanie mocy ładowania. Moc drzemiąca w porcie USB-A to stałe 18W, natomiast jeżeli jednocześnie podłączysz urządzenia do gniazda USB-A i USB-C to bateria zasilana z portu USB-C będzie ładowana z mocą 100W. Jednoczesne ładowanie trzech urządzeń poskutkuje tym, że pierwszy port USB-C zasili baterię z mocą 45W a drugi port USB-C mocą 65W. Jednakową moc ładowania na poziomie 65W uzyskasz po podłączeniu dwóch urządzeń do portów USB-C. Podłączenie wyłącznie jednego urządzenia do gniazda USB-C pozwala na ładowanie z maksymalną mocą 140W. Szczegółowe dane ładowania przedstawione są na grafice informacyjnej.
Szybko naładujesz do trzech urządzeń jednocześnie!
Ładowarka na trzy wyjścia USB umożliwia szybkie ładowanie do trzech urządzeń jednocześnie. Może być to MacBook, tablet i smartfon lub trzy smartfony jednocześnie – konfiguracja zależy od Twoich potrzeb. W przypadku smartfonów przyda się technologia Quick Charge 3.0 - 18W.
Idealna w podróż i do biura
Oszczędzaj miejsce w torbie i zapomnij o stosie niepotrzebnych ładowarek – kompaktowa ładowarka 3x USB Unitek P1115A to wszystko, czego potrzebujesz, aby naładować zarówno laptop, jak i telefon. Przykładowo MacBooka Pro naładujesz do połowy baterii w zaledwie pół godziny,

GaN – to mniejsze gabaryty i większa moc
Azotek galu (GaN) to materiał półprzewodnikowy stosowany zamiast krzemu w ładowarkach nowej generacji. Materiał ten może przewodzić wyższe napięcie i wolniej się nagrzewa. Ładowarki GaN osiągają o wiele lepsze wyniki od standardowych ładowarek – są wyraźnie mniejsze, lżejsze i pracują z wyższą mocą. Prezentowany model jest kompatybilny, a zarazem mniejszy od zasilacza do MacBook Pro czy Air!

Podróżna ładowarka 140 W
W zestawie znajduje się adapter do europejskiego i brytyjskiego gniazdka elektrycznego, więc kompaktowa ładowarka przyda się także w podróży. Jest kompatybilna z prądem 110 V~240 V. Waży około 250 gramów, a dłuższy bok ma 7,5 cm.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- dwa porty ładowania USB-C 140 W
- jeden port ładowania USB-A 18 W
- maksymalna moc ładowania 140 W
- kompatybilna z MacBook i innymi laptopami ładowanymi przez USB-C
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącze 2 | Port USB-C (zasilanie) |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 140 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 6.3 cm |
| Głębokość | 7.6 cm |
| Waga | 0.224 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 30 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| W zestawie | 2 adaptery sieciowe: EU; UK |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |



Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.