Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przedłużacz HDMI (M) - HDMI (F) 2.0 3 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz HDMI
Czasem odległość między urządzeniem wyjściowym (komputerem, dekoderem, DVD etc.) a wyświetlaczem jest większa niż długość kabla, który mamy w domu czy firmie. Rozwiązaniem jest przedłużacz HDMI — w ofercie Unitek dostępny w długościach 2 i 3 metry. Wystarczy podłączyć go do przewodu HDMI, aby zwiększyć jego zasięg — bez instalowania sterowników czy podłączania dodatkowych urządzeń czy wzmacniaczy.

Kabel High Speed HDMI
Kabel High Speed HDMI odpowiada standardowi HDMI 2.0 i ma charakterystyczną dla niego dużą przepustowość TMDS o wartości 18 Gbit/s. Dzięki temu prześle obraz o wysokiej rozdzielczości (4K, 2K czy FullHD) z równie wysokim odświeżaniem przynajmniej 60 Hz (nawet 340 Hz przy rozdzielczości FullHD). Przewód jest wstecznie kompatybilny z urządzeniami z HDMI 1.4 i starszymi.
Nowa jakość obrazu
Dzięki technologii HDR10 obraz ma większą szczegółowość i kontrast zarówno w ciemnych, jak i w jasnych częściach ekranu. Rozszerzona przestrzeń kolorów sprawia, że obraz jest bardziej plastyczny i realistyczny.
Przedłużacz HDMI mini do serwisów streamingowych
Popularne serwisy streamingowe takie jak Netflix czy Amazon Prime stosują zabezpieczenia przed kopiowaniem materiałów. Dlatego, żeby móc oglądać obraz w wysokiej jakości potrzebujesz urządzeń, które spełniają zabezpieczenia HDCP. Przewody HDMI Unitek są zgodne z HDCP 2.2 i wstecznie kompatybilne z HDCP 2.1 i starszymi wersjami.
Kabel HDMI — właściwości
Obsługa 48-bitowego Deep Color, dźwięku przestrzennego 7.1, kanału zwrotnego audio (ARC), 3D i kanału Ethernet. Ten kabel HDMI spełnia wszystkie parametry, jakich oczekujemy od standardu HDMI.
Kabel HDMI jest wykonany z cynowanych żył miedzianych 28 AWG, aby zapewnić doskonałą przewodność. Jest też zabezpieczony potrójnym ekranowaniem, co chroni przed zakłóceniami EMI i zapewnia stabilność transmisji sygnału. Pozłacane styki są odporne na korozję.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Przedłużacz HDMI: złącza męski-żeński HDMI
- Rozdzielczość 4K 60Hz UHD (4096×3112)
- Obsługa technologii 3D i zabezpieczeń HDCP 2.2
- Pozłacane złącza i 100% drut miedziany
- Ochrona przed EMI, RFI i innymi zakłóceniami
- Długość 3 m
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Port HDMI |
| Długość przewodu | 3 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 300 cm |
| Szerokość | 1 cm |
| Głębokość | 300 cm |
| Waga | 0.305 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | HDMI 2.0 EXTENDER UNITEK |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.