Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przedłużacz RJ-45 (8P8C) M-F Cat 6 STP 5 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nie rezygnuj z połączenia przewodowego przez krótki kabel Ethernet!
Przedłużacz RJ-45 to praktyczne i bezpieczne rozwiązanie w przypadku posiadania zbyt krótkich przewodów sieciowych w domu lub biurze. Doskonale sprawdzi się przy podłączeniu routera, modemu czy drukarki sieciowej do laptopa, czy PC. Szybkie i stabilne połączenie gwarantuje transfer do 1Gb/s w paśmie 250 MHz. Przedłużacz dostępny w kilku długościach: 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m oraz 5 m – wybierz idealny do twoich potrzeb!
Krótki, półmetrowy przedłużacz RJ45 wiele osób stosuje jako zabezpieczenie oryginalnego portu w laptopie, aby ograniczyć "wyrabianie się" portów w drogim sprzęcie.

Najwyższa jakość wykonania
Dzięki budowie STP (Shielded Twisted Pair) kabel sieciowy otoczony jest zewnętrzną osłoną, pomagającą jeszcze bardziej zredukować zakłócenia elektromagnetyczne i radiowe. Jakość połączenia gwarantują również pozłacane styki złącza Ethernet RJ45 oraz przewody wykonane z czystej miedzi. Obudowa kabla wykonana z PCV chroni wewnętrzne przewody przed potencjalnym uszkodzeniem. Dzięki zabezpieczeniu zatrzasku nie musisz martwić się o niechciane zaczepienia.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy
- Przedłużacz Ethernet RJ45
- Długość 5 m
- Cat 6 - umożliwia transfer 1 Gbps, najpopularniejszy obecnie standard kabla Ethernet
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Wtyk RJ-45 |
| Złącze 2 | Port RJ-45 |
| Długość przewodu | 5 m |
| Zastosowanie | Sieć |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Standard Sieciowy | Cat. 6 |
| Średnica | 0.6 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Głębokość | 500 cm |
| Waga | 0.233 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | przedłużacz RJ45 CAT6 |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 35 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.