Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód Displayport M/M 2M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewód kategorii PREMIUM - wykonany z najlepszych materiałów
Przewody DisplayPort marki Unitek są wykonane w 100% z miedzi, mają pozłacane końcówki i charakteryzują się najwyższymi parametrami. Wielożyłowy, podwójnie ekranowany kabel 30AWG zapewnia szybki i stabilny sygnał bez żadnych zakłóceń. W porównaniu do standardowych przewodów dostępnych na rynku, technologia stosowana przez markę Unitek zapewnia o 20% szybszy przesył sygnału (brak opóźnień), lepszą stabilność obrazu oraz 99% odporność na różnego rodzaju zakłócenia.
Przewody dostępne są w asortymencie: 1,5M, 2M, 3M i 5M.

Krystalicznie czysty obraz i wiele dodatkowych funkcji
Przewody DisplayPort marki Unitek przystosowane są do pracy w standardzie DP 1.2. Wspierają wyświetlanie obrazu 3D oraz rozdzielczość 4K UHD, czyli 3840x2160. Wyświetlany obraz jest krystalicznie czysty i ostry. Przewody zapewniają synchronizację sygnału audio i wideo, mogą wyświetlać obraz zarówno w trybie Mirror jak i Extending. Są stosunkowo cienkie, ale giętkie i wytrzymałe. Wtyki zaopatrzone w specjalne zapinki uniemożliwiające wysunięcie się przewodu z gniazda.
Z dbałością o każdy detal
Unitek dba także o funkcjonalne aspekty dostarczanych towarów. Przewody pakowane są w estetyczne opakowania strunowe. Każdy przewód spięty jest opaską, aby łatwiej zapanować nad organizacją jego przebiegu. Końcówki przewodu zabezpieczone są antykurzowymi zatyczkami - ułatwiającymi jego przeciąganie w ciasnych korytkach i owinięte taśma zabezpieczającą. A wszystko to po to, aby przewód służył przez długie lata.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Wykonany z czystej miedzi z wielokrotnym ekranowaniem
- Tryb Mirror i Extending
- Pozłacane wtyki
- Przeciwkurzowe zatyczki
- Długość 2 m
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk DP |
| Złącze 2 | Wtyk DP |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | DisplayPort 1.2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 1 cm |
| Waga | 0.085 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | DP 1.2 przewody Unitek |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.