Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód HDMI 2.1 8K, 4K@120Hz, C11060BK-1M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najwyższa jakość dźwięku i obrazu
Kabel Ultra High Speed HDMI 2.1 8k to doskonałe uzupełnienie kina domowego dla fanów najwyższej jakości obrazu. Możesz go podłączyć do laptopa, konsoli, telewizora, monitora czy odtwarzacza BlueRay. Najlepszą jakość obrazu gwarantuje rozdzielczość 8k z częstotliwością odświeżania 60Hz i standard UHD (Ultra HD).
Kabel wspiera również telewizory i monitory 4k 120Hz, zapewniając doskonałą jakość audio i video. Doskonałe wrażenia dźwiękowe zapewnia technologia eARC. Ponadto kabel obsługuje formaty audio o wysokiej przepływności do 192 kHz, 24-bitowe i nieskompresowane 5.1 i 7.1, bezstratne formaty audio specyficzne dla Dolby oraz 32-kanałowy nieskompresowany dźwięk. Pozłacane wtyki i przepustowość 48Gbps gwarantują odbiór bez opóźnień i zakłóceń. Kabel dodatkowo jest zabezpieczony przeciwkurzowymi zatyczkami.

Zobacz każdy szczegół
Zastosowanie technologii HDR (High Dynamic Range) doskonale oddaje kontrast, głębię i gamę kolorów. Docenią do fani wirtualnej rozgrywki i kinomani, dla których istotne są najdrobniejsze detale. Kabel HDMI wspiera 3D i VR nawet w większych odległościach. HDMI 2.1 obsługujące VRR pomaga w zachowaniu płynności rozgrywki, więc nie musisz się martwić o dynamikę gry nawet poniżej spadku 60 klatek na sekundę.

Seriale w 8K
Serwisy streamingowe takie jak Netflix, Amazon Prime czy HBO stosują zabezpieczenia przed nielegalnym kopiowaniem sygnału wysokiej jakości. Dlatego, aby odtwarzać wideo w rozdzielczości 8K potrzeba urządzeń, które wspierają zabezpieczenia HDCP 2.3 - tak jak ten kabel HDMI 2.1.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | HDMI 2.1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 8K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 1 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Waga | 0.136 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Unitek HDMI 2.1 EOL miedź |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 75 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.