Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód LUX HDMI 2.0 oplot 3M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jakość obrazu i dźwięku bez kompromisów
Przewód marki Unitek LUX HDMI wykonano w technologii HDMI 2.0. Zapewnia ona krystalicznie czysty, jasny i ostry obraz wyświetlany w rozdzielczości UltraHD 4K. Tak wysoka rozdzielczość jest szczególnie istotna przy podłączaniu dużych ekranów oraz przy zabawie z Virtualną Reczywistością. Przewód obsługuje technologię 3D IMAX i potrafi wyświetlać obraz w proporcji 21:9.
Standard HDMI 2.0 to olbrzymi skok jakościowy w odtwarzaniu dźwięku. Przewód Uniteka obsługuje 32 kanały w stosunku 8 obsługiwanych przez wcześniejszą wersję, zapewnia dźwięk stereo 7.1 oraz charakteryzuje się częstotliwością próbkowania aż 1536kHz. Dźwięk jest nie tylko czysty, ale dzięki wsparciu dla Dolby Atmos wyraźnie słyszymy jego głębie i przestrzeń.
A jak wygląda
Najwyższe parametry obrazu i dźwięku wynikają wprost z jakości wykonania przewodów Unitek. Wiązki kabla wyprodukowano z czystej miedzi, zastosowano wielowarstwowe ekranowanie w celu uniknięcia najmniejszych nawet zakłóceń oraz zadbano o pokrycie styków 24karatowym złotem. Aby przewód nie tylko świetnie działał ale też ładnie wyglądał zastosowano nylonowy oplot a końcówki wykonano z bardzo trwałego stopu cynku.
10 dodatkowych funkcji i 7 atrybutów
Przewód Unitek obsługuje funkcję CEC czyli włączenie pilotem dekodera uaktywni podłączony tym przewodem telewizor. Pozwala także na wyświetlanie 2 różnych obrazów w rozdzielczości FullHD na jednym ekranie w tym samym czasie. Taka funkcja jest już dostępna w najnowszych telewizorach Samsung Multiview OLED - oczywiście potrzeba do niej właśnie takiego przewodu jak Unitek LUX HDMI. Dostępne są w długościach: 1, 2, 3, 5, 8 i 10m.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 3 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.3 cm |
| Szerokość | 5.7 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Waga | 0.226 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | RGY seria EOL |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | Cynk |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.