Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód OTG USB 2.0 AF do microUSB BM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter na USB do smartfona
Uniwersalny adapter OTG, USB do MicroUSB umożliwia podłączenie pamięci flash (pendrive), urządzeń wskazujących (myszka/klawiatura) itp. do telefonów komórkowych, smartfonów czy tabletów wspierających standard OTG. Dzięki temu możliwe jest np. odtwarzanie plików multimedialnych na ekranie telefonu znajdujące się w pamięci podłączanego urządzenia czy dowolne kopiowanie plików (w obie strony).
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Długość: 22cm
- Zewnętrzna średnica kabla: 4,7mm
- Szybkość transmisji danych: 480Mbps
- Standard: USB 2.0 (Zgodny wstecznie z 1.1)
- Złącza: 1x MicroUSB typu B (Męski); 1x USB typu A (Żeński) złącze 5 pinowe
- Materiał przewodzący: Miedź
- Opakowanie foliowe
Zawartość opakowania: przewód Y-C438
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk microUSB |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Długość przewodu | 0.22 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.1 cm |
| Szerokość | 3.5 cm |
| Głębokość | 1.9 cm |
| Waga | 0.015 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 400 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.