Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód PREMIUM VGA HD15 M/M 1m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozdzielczość Full HD
VGA to popularny standard analogowego przesyłania obrazu. Przewody UNITEK VGA pozwolą Ci podłączyć każde urządzenie wyposażone w ten port, niezależnie od tego czy chcesz sklonować, czy rozszerzyć obszar obrazu. Kable przewodzą obraz Full HD o maksymalnej rozdzielczości 1920x1080P przy częstotliwości 60 Hz. Port CGA wciąż szeroko stosuje się w starszych kartach graficznych, rzutnikach, monitorach etc.

Przewód kategorii premium — najwyższe parametry sygnału
W standardzie VGA jakość obrazu zależy od jakości przewodu – tutaj jest doskonała. Kable VGA Uniteka wykonane są w 100% z miedzi, mają pozłacane końcówki i charakteryzują się najwyższymi parametrami. Kable mają wbudowane podwójne zabezpieczenie przed zakłóceniami: ferrytowe rdzenie na końcach, a na całej długości wielowarstwowe ekranowanie. Dzięki temu obraz jest czysty, ostry, bez szumów i wpływu zakłóceń elektromagnetycznych ani radiowych.
Dostępne długości
Przewody VGA Unitek dostępne są w asortymencie: 0,3 m, 1 m, 1,5 m, 2 m, 3 m, 5 m, 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 20 m, 25 m i 30 m. W przewodach o długości do 15 metrów zastosowano żyły o grubości 28 AWG, a powyżej 20 metrów 26 AWG. Z dbałością o każdy szczegół Unitek dba także o funkcjonalne aspekty dostarczanych towarów. Przewody są cienkie (7,8 mm), giętkie, ale bardzo wytrzymałe. Przewody pakowane są w estetyczne opakowania strunowe a większe długości w opakowania kartonowe. Każdy przewód spięty jest opaską, aby łatwiej zapanować nad organizacją jego przebiegu. Końcówki przewodu zabezpieczone są antykurzowymi zatyczkami i śrubkami, które zabezpieczają przed przypadkowym wysunięciem się z gniazda. Wszystko to po to, aby przewód służył niezawodnie przez długie lata.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Dwa złącza męskie VGA
- Długość 1 m
- Maksymalna rozdzielczość Full HD 1080p
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk VGA |
| Złącze 2 | Wtyk VGA |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Maksymalna rozdzielczość | Full HD |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Waga | 0.14 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | VGA P rzewody Unitek |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.