Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód USB 2.0 AM-BM 1M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solidne wykonanie
Unitek przewód USB 2.0 AM-BM 1M to solidnie wykonany przewód do podłączenia do komputera drukarki lub innego urządzenia z wejściem USB w standardzie B. Przewód wykonano ze 100% miedzi, co pozwala uzyskiwać najwyższe transfery danych. Wielokrotne ekranowanie zabezpiecza dane przed zakłóceniami a otulina z PCV zapewnia odpowiednią trwałość i giętkość przewodu. Złącza USB są zalewane - przewód będzie nam służył przez lata
Nie tylko do drukarki
Długość 1 metrów wystarczy do wygodnego podłączenia drukarki. Oczywiście ten przewód jest w 100% kompatybilny nie tylko z drukarkami ale wszystkimi urządzeniami USB wyposażonymi w złącze B.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-B |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 1 cm |
| Waga | 0.042 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | USB-A - USB-B standard 2.0 Unitek |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 125 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.