Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód USB 2.0 AM-BM 2M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB do drukarki
Podłącz drukarkę lub inne urządzenie peryferyjne kablem USB 2.0 odpowiedniej długości. Po jednej stronie znajduje się wtyczka USB A, po drugiej USB B. Przewód jest dostępny w długościach 1 m, 2 m, 3 m i 5 m.

Solidne wykonanie
Zalewane złącza gwarantują, że przewód będzie nam służył przez lata. Przewód wykonano ze 100% miedzi, co pozwala uzyskiwać najwyższe transfery danych. Wielokrotne ekranowanie zabezpiecza dane przed zakłóceniami, a otulina z PVC zapewnia odpowiednią trwałość i giętkość przewodu.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Złącze 1: wtyk USB-A
- Złącze 2: wtyk USB-B
- Standard USB: USB 2.0
- Długość: 2 m
- Kolor: czarny
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-B |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.2 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 1.6 cm |
| Waga | 0.07 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | USB-A - USB-B standard 2.0 Unitek |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.