Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód USB 2.0 AM - Micro USB BM 3m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podłącz i korzystaj z komfortu
Przewód do ładowania i synchronizacji telefonów z wejściem Micro USB. Długi na 3 metry, stanowi ułatwienie dla tych, którzy lubią podczas pracy na tablecie lub telefonie, siedzieć wygodnie na kanapie, a do ładującego gniazdka mają trochę dalej.
Solidne wykonanie
Porządnie wykonany z miedzi przewód, z solidnymi acz niewielkim złączami, będzie nam służył przez lata. Złącze Micro USB zaprojektowano możliwie niewielkie, tak aby można go było używać z telefonem umieszczonym w etui.
Błyskawiczne ładowanie
Maksymalny prąd ładowania 1,5A przy tej długości przewodu sprawia, że urządzenia będą ładowane szybko a przesył danych będzie stabilny.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk microUSB |
| Długość przewodu | 3 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.2 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 1.6 cm |
| Waga | 0.085 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | USB-A (m) do MicroUSB uNITEK |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.