Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód USB-A 2.0 - USB-C 2m C14068BK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Proste rozwiązania
Czasem potrzebujesz prostego, ale niezawodnego przewodu USB-A na USB-C. I taki właśnie jest ten kabel. Jest dostępny w wersjach 1, 1,5, 2 i 3 metry, łatwo więc dobrać odpowiednią długość do danego zastosowania. Zalewane wtyczki gwarantują długą żywotność, a ekranowanie i miedziane żyły niezakłócony transfer danych.

Szybkie ładowanie
Kabel przewodzi prąd o maksymalnej mocy 12W (5V/2,4A), więc doskonale nadaje się do ładowarek z technologią QuickCharge 2.0. Przesyłanie danych jest zgodne ze specyfikacją USB 2.0 – odbywa się z prędkością 480 Mbps.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 2 m |
| Moc (W) | 12 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.053 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | A TEST |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.