Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód USB-A - USB-C krótki 25cm Y-C480BK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Proste rozwiązania
Czasem potrzebujesz prostego, ale niezawodnego przewodu USB-A na USB-C. I taki właśnie jest ten kabel. Jest dostępny w wersjach 0,25; 0,5; 1; 1,5; 2 i 3 metry, łatwo więc dobrać odpowiednią długość do danego zastosowania. Zalewane wtyczki gwarantują długą żywotność, a ekranowanie i miedziane żyły niezakłócony transfer danych.
Szybkie ładowanie
Kabel przewodzi prąd o maksymalnej mocy 27 W (9V/3A), więc doskonale nadaje się do ładowarek z technologią QuickCharge 3.0. Przesyłanie danych jest zgodne ze specyfikacją USB 2.0 – odbywa się z prędkością 480 Mbps.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

W skrócie:
- kabel zasilająco-synchronizujący USB-C
- Quick Charge 3.0
- Długość 25 cm - idealny do stacji ładujących Unitek
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 0.25 m |
| Moc (W) | 12 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 0.5 cm |
| Głębokość | 25 cm |
| Waga | 0.015 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | A TEST |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 500 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.