Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód USB Typ-C USB 3.1 do ład. i synch.+
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewód marki Unitek USB-C na USB-A do synchronizacji i ładowania urządzeń mobilnych z gniazdem USB Typ-C takich jak tablety i smartfony.

Proste rozwiązania
Czasem potrzebujesz prostego, ale niezawodnego przewodu USB-A na USB-C. I taki właśnie jest ten kabel. Jest dostępny w wersjach 1, 1,5, 2 i 3 metry, łatwo więc dobrać odpowiednią długość do danego zastosowania. Zalewane wtyczki gwarantują długą żywotność, a ekranowanie i miedziane żyły niezakłócony transfer danych. Wtyk ma wbudowany rezystor 56 kiloomów dla większego bezpieczeństwa.
Szybkie ładowanie
Kabel przewodzi prąd o maksymalnym natężeniu 2A, więc doskonale nadaje się do ładowarek z technologią QuickCharge 2.0. Przesyłanie danych jest zgodne ze specyfikacją USB 3.1 Gen1 – odbywa się z prędkością 5 Gbps.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Złącze 1: Wtyk USB-A
- Złącze 2: Wtyk USB-C
- Długość: 1 m
- Kolor: Czarny
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 1 m |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.7 cm |
| Szerokość | 3.4 cm |
| Głębokość | 1.2 cm |
| Waga | 0.033 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Unitek USB A-C ale 3.0 |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.