Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód USB Typ-C do USB Typ-C 1m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Unitek przewód USB Typ-C do USB Typ-C 1m
Przewód Uniteka USB Typ-C - Typ-C do przesyłu danych, synchronizacji oraz ładowania urządzeń z gniazdem USB Typ-C takich jak tablety, telefony i ultrabooki, w połączeniu z hostem wyposażonym w gniazdo USB Typ-C czyli komputerem, ładowarką itp. Wykonany z najlepszych materiałów, jakość gwarantowana przez firmę Unitek.
- profesjonalne wykonanie, najlepsze materiały: przewód 100% miedzi
- cienki przewód i smukłe konektory
- wykonanie gwarantujące właściwą izolacje: powłoka wykonana z Premium PVC, bezpieczna
- każda żyła transmisyjna foliowana, w celu zapewniania stabilności połączenia i braku interferencji
- każda partia przechodzi testy: wstrząsowe, wytrzymałości konektorów, ciągliwości, odporności na korozje
- wtyki USB Typ-C symetryczne, czyli jak trafisz tak podłączysz

Szybkość i wydajność połączenia
Adapter USB-C z technologią USB 3.0 zapewnia wyjątkową prędkość przesyłu danych do 5 Gbps. To oznacza, że nawet duże pliki, takie jak filmy czy dokumenty, można przesyłać w zaledwie kilka sekund. Dzięki tej wydajności, adapter idealnie sprawdzi się w pracy, rozrywce i codziennych zadaniach, gdzie liczy się szybka wymiana danych.
Pełna kompatybilność
Nie musisz martwić się o starsze urządzenia – adapter USB-C jest wstecznie kompatybilny z wersjami USB 2.0 i 1.1. Dzięki temu można go bez problemu używać z szeroką gamą starszych sprzętów, co sprawia, że jest wszechstronny i uniwersalny. Niezależnie od tego, z jakim urządzeniem pracujesz, adapter zapewni niezawodne połączenie.

Solidna konstrukcja
Wyjątkowa jakość wykonania to jedna z głównych zalet tego adaptera. Zastosowanie najwyższej klasy przewodów miedzianych oraz trwałych materiałów konstrukcyjnych gwarantuje długowieczność i stabilność połączeń. Możesz mieć pewność, że adapter wytrzyma intensywne użytkowanie i będzie działał niezawodnie przez długi czas.
Wszechstronność zastosowań
Adapter USB-C został zaprojektowany z myślą o współpracy z różnymi urządzeniami – komputerami, tabletami, smartfonami oraz innymi gadżetami wyposażonymi w złącze USB-C. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zsynchronizować dane między urządzeniami, czy naładować swój sprzęt, adapter spełni te funkcje bez zbędnych komplikacji.

Funkcja ładowania i synchronizacji
Ten adapter to nie tylko szybki transfer danych, ale także możliwość ładowania podłączonych urządzeń. Dzięki temu możesz jednocześnie przesyłać pliki i dbać o poziom naładowania baterii, co czyni go niezwykle praktycznym rozwiązaniem zarówno do pracy stacjonarnej, jak i w podróży.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Opakowanie zawiera:
- 1 x kabel ładujący USB-C z prędkością 5 Gb/s (USB 3.0)
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 1 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 2.4 A |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.7 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 1.2 cm |
| Waga | 0.031 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.