Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód USB Typ-C do microUSB 1M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wielofunkcyjny przewód microUSB – USB typu C o długości 1 metra służy do ładowania i synchronizacji urządzeń mobilnych i peryferyjnych z portem microUSB.
Prosty, lecz wygodny
Unitek Y-C473BK to przewód USB Typ-C - micro USB, o długości 1 m, służący do ładowania i synchronizacji szeregu urządzeń takich jak latarki, rejestratory obrazu, akumulatory, aparaty, tablety graficzne, smartfony, tablety i wiele więcej. Złącze USB-C jest bezpieczne i wygodne w użyciu – jest symetryczne, czyli nie trzeba uważać którą stroną się je podłącza tak jak to było w poprzednich wersjach USB.

Szybkie ładowanie i stabilny transfer
Przewód przystosowano do szybkiego ładowania prądem o natężeniu 2,4 A. Dzięki technologii USB 2.0 oraz wykonaniu przewodu z czystej miedzi zapewnia on także stabilne i szybkie przesyłanie danych podczas transferu plików lub synchronizacji. Złącze micro USB jest niewielkie i nie przeszkadza przy podłączaniu przewodu do telefonu w etui.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk microUSB-B |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Waga | 0.025 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.