Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód ładujący USB 3 w 1 czarny C14101AGY01-1.5M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładuj nawet trzy urządzenia jednocześnie
Kabel Unitek pozwala na komfortowe i szybkie ładowanie do trzech urządzeń jednocześnie. Dzięki złączu USB-C, micro USB oraz Lightning możesz podłączyć go do zdecydowanej większości dostępnych na rynku smartfonów. Kabel ma 1,5 metra długości. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w hotelach, biurach, czy innych miejscach, gdzie nie możemy przewidzieć, jakie urządzenie chce naładować nasz gość. Przewód współpracuje z ładowarkami z portem USB-C.

Superszybkie ładowanie
Złącze Lightning obsługuje technologię szybkiego ładowania z mocą aż do 20W. Oznacza to, że naładowanie nowego iPhone’a 13 Pro Max z baterią 4,373 mAh od 0 do 50% trwa zaledwie pół godziny! Pełne ładowanie przy takim modelu smartfona zajmuje tylko 90 minut.
Technologia szybkiego ładowania jest dostępna również w przy wyjściu USB-C. Moc ładowania to 15W. Micro USB umożliwia ładowanie o mocy 10W.

Idealny dla nowego iPhone’a
Poza świetnymi parametrami ładowania, przewód Lightning umożliwia synchronizację danych. Uwaga: synchronizacja nie jest możliwa na pozostałych portach. Połączenie Lightning – USB-C na pewno docenią użytkownicy MacBooków. Przewód został zaprojektowany w taki sposób, aby w pełni współpracować z najnowszymi modelami iPhone’ów.
Najwyższa jakość wykonania
Nylonowy oplot charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia oraz zapobiega plątaniu się kabla. Końcówki wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Dzięki zastosowaniu czystej miedzi przewód umożliwia ładowanie baz start w energii.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Możliwe ładowanie trzech urządzeń jednocześnie przez złącza Lightning, USB-C i micro USB
- Kompatybilny z iPhonem 14
- Synchronizacja danych przez złącze Lightning
- Długość 1,5 m
- Wytrzymały, nylonowy oplot odporny na plątanie
- Maksymalna moc ładowania 20 W
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Współpraca z systemami | Android |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Głębokość | 1 cm |
| Waga | 0.062 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.