Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewod miniJack 3,5mm (M) - 2x 3,5mm (F)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter słuchawkowy Unitek pozwala podłączyć 2 słuchawki do urządzenia, które posiada tylko jedno gniazdo miniJack. Przydatny, gdy dwie osoby chcą słuchać na słuchawkach tego samego medium w cichym otoczeniu (np. pociąg, samolot, samochód) lub chcemy mieć podłączone głośniki i słuchawki do jednego odbiornika.
Solidne wykonanie
Aluminiowe wtyki, pozłacane końcówki oraz wysoka jakość użytych materiałów sprawiają, że adapter nie tylko przenosi dźwięk bez żadnych zniekształceń ale także będzie nam służył przez długi czas.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk audio 3.5mm |
| Złącze 2 | Port audio 3.5mm |
| Długość przewodu | 0.2 m |
| Zastosowanie | Audio |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Wysokość | 0.8 cm |
| Szerokość | 3.8 cm |
| Głębokość | 0.8 cm |
| Waga | 0.009 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów audio 3.5mm | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.