Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód miniJack 3.5mm -miniJack TWIST 1,5m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Muzyka w domu i samochodzie
Kabel audio do podłączenia źródła dźwięku do odtwarzacza wyposażony w dwa wtyki 3,5 mm miniJack. Przewód w znacznej części jest zwinięty w sprężynkę (tak zwany kabel do telefonu), dzięki czemu nieużywany ma tylko kilkanaście centymetrów długości, po rozciągnięciu aż 1,5 m. Pasuje do kina domowego, telefonów, wieży Hi-Fi, odtwarzaczy MP3, radia samochodowego z portem AUX, przenośnego głośnika i innych.
Krystalicznie czysty dźwięk
Spiralny kabel audio plącze się mniej niż zwykły, a pozłacane wtyki i żyły z czystej miedzi zapewniają doskonałą jakość dźwięku.
Wykonanie Premium
Wtyki wykonane są z aluminium, co nie tylko wpływa na estetykę przewodu ale również na jego trwałość. Osłonę przewodu wykonano z TPE - a to najlepszy materiał, gwarantujący, że parametry i charakterystyka przewodu pozostaną niezmienne, nawet przy wielokrotnym jego zginaniu i pracy w różnych temperaturach.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk audio 3.5mm |
| Złącze 2 | Wtyk audio 3.5mm |
| Zastosowanie | Audio |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Audio | Przewody |
| Wysokość | 0.8 cm |
| Szerokość | 3.8 cm |
| Głębokość | 0.8 cm |
| Waga | 0.021 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.