Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek przewód przedłużacz USB 2.0 AM-AF 1M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz USB 2.0 o długości 1M. Porządnie wykonany z miedzi przewód, z solidnymi acz niewielkim złączami, będzie nam służył przez lata
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Waga | 0.046 kg |
| wariant_dlugosc_standard_video | Unitek Przedłużacze USB 2.0 |
| wariant_dlugosc_kolor | USB-A (M) do USB-A (F) Unitek |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 125 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.