Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek rzep organizer do kabli czarny 2 m OT141BK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma rzepowa do spinania kabli
Chcesz wprowadzić porządek do swojego życia? Zacznij od kabli. Czarna taśma rzepowa do organizowania przewodów Unitek doskonale nadaje się do spinania wiązek luźno zwisających kabli lub mocowania ich do innych przedmiotów np. nogi od biurka. Z jednej strony jest pokryta drobnymi haczykami, z drugiej gładkim welurem. Dzięki tym nowoczesnym materiałom ładnie wygląda (nie tylko w dniu zakupu), nie niszczy się, a przede wszystkim nie zaciąga ubrań przy przypadkowym dotknięciu.
Rzepowa taśma dwustronna jest zaprojektowana do spinania przewodów, ale tak naprawdę możesz jej użyć w wielu sytuacjach, gdy musisz coś związać lub zamontować np. roślinę doniczkową do podpory. Możesz ją łatwo przyciąć nożyczkami do odpowiedniej długości i starczy na długo, bo ma aż 2 metry długości.

Najważniejsze cechy:
- Wielokrotnego użytku
- Drobny, silny rzep
- Samospinająca taśma do kabli
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Organizer |
| Dla urządzeń | Przewód |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.4 cm |
| Szerokość | 0.02 cm |
| Głębokość | 200 cm |
| Waga | 0.01 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 150 szt |
| Materiał zewnętrzny | Welur |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.