Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek rzep organizer do kabli czarny 5 m OT142BK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma rzepowa do spinania kabli
Czarna taśma rzepowa do organizowania przewodów Unitek doskonale nadaje się do spinania wiązek luźno zwisających kabli lub mocowania ich do innych przedmiotów np. nogi od biurka. Z jednej strony jest pokryta gładkim welurem, z drugiej drobnymi haczykami. Dzięki tym nowoczesnym materiałom ładnie wygląda (nie tylko w dniu zakupu), nie niszczy się, a przede wszystkim nie zaciąga ubrań przy przypadkowym dotknięciu.
Rzepową taśmę łatwo przyciąć nożyczkami do odpowiedniej długości i starczy na długo, bo ma aż 5 metrów długości. Co prawda jest zaprojektowana do spinania przewodów, ale tak naprawdę możesz jej użyć w wielu sytuacjach, gdy musisz coś związać lub zamontować np. roślinę doniczkową do podpory.
Najważniejsze cechy:
- wielokrotnego użytku
- drobny, silny rzep
- samospinająca taśma do kabli
- 5 metrów

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.4 cm |
| Szerokość | 0.02 cm |
| Głębokość | 500 cm |
| Waga | 0.03 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 150 szt |
| Materiał zewnętrzny | Welur |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.