Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Zyxel 91-010-203001B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SFP-LX-10-D Moduł SFP 1000BaseLX
- Pojedynczy model Gigabit Fiber SFP
- Kompatybilny z wszystkimi przełącznikami Zyxel z gniazdami 1G/10G SFP
- Długość fali 1310 nm
- Odległość do 10KM
- Zgodność z normami przemysłowymi
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Moduł transmisyjny |
| Powiększony zakres temperatur pracy | Nie |
| Rodzaj światłowodu | Single Mode |
| Rodzaj wkładki | SFP |
| Przepustowość modułu transmisyjnego (wkładki) | 1G |
| Wysokość | 2.6 cm |
| Szerokość | 6.3 cm |
| Głębokość | 11.2 cm |
| Waga | 0.017 kg |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 180 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.