Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Zyxel 91-010-204001B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostosowany do branży
Transceiver SFP-SX-D dzięki funkcji Hot-Pluggable może być zainstalowany we włączonym urządzeniu, a charakteryzuje się niskim zużyciem energii przy jednocześnie wysokiej stabilności sieci. Jest zgodny ze standardem 802.3z oraz specyfikacją SFP MSA. Moduł spełnia standardy branżowe, aby zapewnić kompatybilność z przełącznikami innych producentów bez barier wynikających z zastrzeżonych technologii.
Parametry łącza
Moduł obsługuje interfejs monitorowania diagnostyki cyfrowej (DDMI), który umożliwia przełącznikowi dostęp do parametrów operacyjnych w obrębie łącza światłowodowego. Obejmuje to funkcje cyfrowe, takie jak miękkie sterowanie i monitorowanie sygnałów SFP I/O. Ponadto, DDMI daje możliwość implementacji cyfrowych alarmów i ostrzeżeń.

Bez dodatkowego okablowania
Tradycyjna sieć światłowodowa wymaga dwóch pasm do wysyłania i odbierania sygnałów w celu uzyskania komunikacji. Dwukierunkowe moduły o dwóch długościach fali mogą nawiązać komunikację za pomocą tylko jednej linii światłowodu. Pojemność transmisji może być zwiększona natychmiast bez dodatkowych kosztów związanych z nowymi pasmami.
Mniejsze koszty modernizacji
Solidna konstrukcja modułu zapewnia najwyższą elastyczność utrzymania sieci. Moduły mogą być swobodnie dodawane w razie potrzeby, a do modernizacji infrastruktury lub naprawy wystarczy wymiana modułu zamiast całego urządzenia.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Moduł transmisyjny |
| Powiększony zakres temperatur pracy | Nie |
| Rodzaj światłowodu | Multi Mode |
| Rodzaj wkładki | SFP |
| Przepustowość modułu transmisyjnego (wkładki) | 1G |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Szerokość | 6.3 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Waga | 0.016 kg |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 180 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.