Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Zyxel GS1350-12HP-EU0101F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Nowy wygląd
Przełącznik GS1350 w tytanowo szarej obudowie, dedykowany jest do systemów monitoringu.

Specjalistyczne oprogramowanie PoE dedykowane do monitoringu


Automatyczne przywracanie kamer
Automatycznie wykrywa i przywraca niesprawne kamery IP oraz zasilane urządzenia, dzięki spersonalizowanym szczegółowym parametrom, odpowiednim do wszelkiego rodzaju urządzeń i scenariuszy instalacji.

Tryb ciągłej pracy PoE
Zapewnia nieprzerwane zasilanie, aby utrzymać działanie kamer. W przypadku aktualizacji oprogramowania lub konfiguracji, skraca czas ponownego uruchomienia.
Łatwa instalacja na dużych odległościach
Seria GS1350 pokonuje 100-metrowe ograniczenia sieci Ethernet i umożliwia instalację kamer IP lub zasilanie urządzeń przy użyciu istniejącego kabla kategorii 5e w oddalonych miejscach. Przestawiając przełącznik DIP, można włączyć tryb rozszerzonego zasięgu i uzyskać komunikację na dystansie 250 metrów. Użyj jednego przełącznika PoE i zaoszczędź czas oraz pieniądze.

Wysoki budżet PoE oraz intuicyjny panel przedni
Seria GS1350 obejmuje cztery modele o szerokim zakresie budżetu PoE do 375 watów. Rozwiązanie to umożliwia zasilanie wielu kamer IP jednocześnie. Intuicyjna sygnalizacja LED na panelu przednim umożliwia podgląd statusu PoE w czasie rzeczywistym. Dodatkowo przycisk “restore” pozwala w łatwy sposób przywrócić poprawną konfigurację.
Unikalna i niezawodna konstrukcja
- Stabilizacja zasilania
- Filtrowanie zakłóceń elektrycznych oraz mechanizmy antyprzepięciowe, gwarantują stabilną pracę systemu oraz zasilania PoE.
- Zaawansowane zasilanie
- Izolacja obwodu zasilania
- Inteligentne monitorowanie systemu
- Opatentowana ochrona ethernet

Dane techniczne
| Zarządzanie | tak |
| Zasilanie redundantne | nie |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 130 W |
| Ilość portów PoE | 8 szt |
| Wysokość | 8.1 cm |
| Szerokość | 23.5 cm |
| Głębokość | 37.5 cm |
| Waga | 2.04 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.