Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Zyxel GS1900-24E-EU0103F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Niemal bezgłośna praca
Seria GS1900 obejmuje zarówno modele bez wentylatora, jak i z wbudowanym inteligentnym wentylatorem. Inteligentny wentylator jest zaprojektowany tak, aby automatycznie regulować prędkość w zależności od temperatury urządzenia. Podczas pracy przełącznika dźwięk jest ledwo słyszalny. Jest to idealne rozwiązanie dla środowiska biurowego.

Inteligentne PoE+ zasila więcej urządzeń
Modele PoE (8HP/10HP/24EP/24HPv2/48HPv2) są wyposażone w domyślny tryb zużycia energii PoE, który dostarcza tylko tyle mocy, ile faktycznie potrzebują urządzenia sieciowe, a resztę rezerwuje i optymalizuje budżet energetyczny. Oznacza to, że jeden przełącznik może zasilić większą liczbę punktów dostępowych, kamer IP i telefonów VoIP, zapewniając lepszy zwrot z inwestycji dla Twojej firmy. Wszystkie przełączniki obsługują standard IEEE 802.3at, zapewniając maksymalną moc 30 W na port.

Szybka gigabitowa wydajność dla małych i średnich przedsiębiorstw
GS1900 to seria przełączników o pełnej, nieblokującej przepustowości do 1 Gb/s na port. Jest to idealny wybór dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą korzystać z szybkich aplikacji sieciowych z pełną, przewodową, nieblokującą się przepustowością.

Łatwe i intuicyjne zarządzanie
Przełącznik Smart Managed GS1900 Series posiada interfejs oparty na przeglądarce internetowej, który pozwala na łatwe zarządzanie zaawansowanymi funkcjami, takimi jak VLAN, QoS, IGMP Snooping, Link Aggregation (LAG), IPv6 oraz DoS prevention. Ponadto przyjazny dla użytkownika kreator pomaga szybko przejść przez setup, konfigurację, a nawet zaawansowane ustawienia.

Dane techniczne
| Zarządzanie | tak |
| Zasilanie redundantne | nie |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | nie |
| Wysokość | 7.3 cm |
| Szerokość | 22.5 cm |
| Głębokość | 33 cm |
| Waga | 1.732 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.