Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Zyxel GS1900-24EP-EU0101F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niemalże bezgłośna praca
Seria GS1900 obejmuje zarówno modele bez wentylatora, jak i wbudowane inteligentne wentylatory. Inteligentny wentylator został zaprojektowany tak, aby automatycznie dostosowywał prędkość na podstawie temperatury urządzenia. Podczas działania przełącznika ledwo słychać dźwięk. Jest idealny do Twojego biura.

Inteligentne PoE + zasila więcej urządzeń
Modele PoE (8HP / 10HP / 24EP / 24HPv2 / 48HPv2) są wyposażone w domyślny tryb zużycia PoE, który zapewnia tylko rzeczywistą moc wymaganą przez urządzenia sieciowe, rezerwuje resztę i optymalizuje budżet mocy. Oznacza to, że jeden przełącznik może zasilać więcej punktów dostępowych, kamer IP i telefonów VoIP, zapewniając lepszy zwrot z inwestycji dla Twojej firmy. Wszystkie obsługują IEEE 802.3at, zapewniając maksymalnie 30 W na port.

Szybka gigabitowa wydajność - stworzona dla małych i średnich firm
GS1900 to seria przełączników o pełnej nieblokującej przepustowości do 1 Gb / s na port. Idealna aktualizacja z niezarządzanego przełącznika, to doskonały wybór dla małych i średnich firm, które chcą korzystać z szybkich aplikacji biznesowych w sieci z pełną przewodową prędkością bez blokowania.

Łatwe i intuicyjne zarządzanie
Przełącznik Smart Managed GS1900 Series z interfejsem internetowym do łatwego zarządzania zaawansowanymi funkcjami, takimi jak VLAN, QoS, IGMP Snooping, Link Aggregation (LAG), IPv6 i zapobieganie DoS. Ponadto przyjazny dla użytkownika kreator pomaga szybko przejść przez proces instalacji, konfiguracji, a nawet zaawansowanych ustawień.* Wszystkie specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Start

VLAN

QoS

Link Aggregation
* Wszystkie specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
Dane techniczne
| Zarządzanie | tak |
| Zasilanie redundantne | nie |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 130 W |
| Ilość portów PoE | 12 szt |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Głębokość | 39.5 cm |
| Waga | 2.79 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.