Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Zyxel GS1900-24HPv2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przełącznik GS1900
Doskonały wybór dla łatwej konfiguracji SMB

Niemal bezgłośna praca
Seria GS1900 obejmuje zarówno modele bezwentylatorowe, jak i z wbudowanym inteligentnym wentylatorem. Inteligentny wentylator jest zaprojektowany do automatycznego dostosowania prędkości w oparciu o temperaturę urządzenia. Podczas pracy przełącznika dźwięk jest ledwo słyszalny. Jest to idealne rozwiązanie dla Twojego środowiska biurowego.

Inteligentne PoE+ zasila więcej urządzeń
Modele PoE (8HP/10HP/24EP/24HPv2/48HPv2) posiadają domyślny tryb zużycia energii PoE, który dostarcza tylko rzeczywistą moc wymaganą przez urządzenia sieciowe, rezerwując resztę i optymalizując budżet mocy. Oznacza to, że jeden przełącznik może zasilić więcej punktów dostępowych, kamer IP i telefonów VoIP, zapewniając lepszy zwrot z inwestycji dla Twojej firmy. Wszystkie obsługują standard IEEE 802.3at zapewniając maksymalnie 30W na port.

Szybka gigabitowa wydajność zbudowana dla małych i średnich przedsiębiorstw
GS1900 to seria przełączników o pełnej, nieblokującej przepustowości do 1 Gb/s na port. Jest to idealny wybór dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą korzystać z szybkich biznesowych aplikacji sieciowych z pełną, przewodową, nieblokującą się prędkością.

Łatwe i intuicyjne zarządzanie
Przełącznik Smart Managed GS1900 Series wyposażony jest w interfejs webowy, który pozwala na łatwe zarządzanie zaawansowanymi funkcjami, takimi jak VLAN, QoS, IGMP Snooping, Link Aggregation (LAG), IPv6 oraz DoS prevention. Ponadto, przyjazny dla użytkownika kreator pomaga szybko przejść przez setup, konfigurację, a nawet zaawansowane ustawienia.

Dane techniczne
| Zarządzanie | tak |
| Zasilanie redundantne | nie |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 170 W |
| Ilość portów PoE | 24 szt |
| Wysokość | 10.9 cm |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Głębokość | 62 cm |
| Waga | 3.85 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 3 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.