Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Zyxel GS1915-24EP-EU0101F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Maksymalnie zwiększ wydajność i sprawność dzięki prostej sieci chmurowej
Przełącznik GS1915 Series Cloud
Kompaktowy i przystępny cenowo
Seria przełączników w chmurze
Seria GS1915 obejmuje cztery 8/24-portowe przełączniki, z opcją PoE lub bez niej. Dwa modele PoE ułatwiają tworzenie różnorodnych konfiguracji sieciowych dzięki elastycznemu budżetowi PoE wynoszącemu 60 W (8EP) i 130 W (24EP) ze wszystkimi portami PoE obsługującymi IEEE 802.3at PoE+. Przełączniki tej serii są wyposażone w przydatne funkcje i doskonałą wydajność dzięki funkcji plug-n-play.

Nebula, inteligentne zarządzanie chmurą
Seria GS1915 obsługuje darmowe zarządzanie w chmurze Nebula. Nebula zapewnia zarówno intuicyjny interfejs internetowy, jak i aplikację mobilną, aby zapewnić usprawnione doświadczenie w instalacji i zarządzaniu siecią, bez dodatkowych kosztów oprogramowania lub kontrolera sprzętowego. Typowy tryb autonomiczny jest nadal dostępny dla Twoich preferencji.

Zawsze i wszędzie z aplikacją mobilną Nebula
- Łatwe włączanie urządzeń: Skanowanie kodu QR
- Rzut oka na status sieci
- Zdalne sterowanie siecią
- Restartuj AP, kamerę poprzez cykl zasilania PoE
- Blokuj klientów z nietypowym ruchem

Ekosystem Nebuli
Nebula wspiera kompleksową gamę produktów od przełącznika, AP, firewalla bezpieczeństwa, po mobilne routery 5G/LTE. Przynosi łatwe i zunifikowane doświadczenie sieciowe.

Łatwe zasilanie urządzeń w sieci
GS1915-8EP i GS1915-24EP obsługują odpowiednio 60W i 130W budżetu zasilania, idealne do konfiguracji kilku dodatkowych AP i kamer w domach i małych firmach. Dzięki aplikacji Nebula, łatwo jest zresetować nieprawidłowo działającą kamerę poprzez włączenie zasilania, nawet gdy jesteś poza domem.

Dane techniczne
| Zarządzanie | tak |
| Zasilanie redundantne | nie |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 130 W |
| Ilość portów PoE | 12 szt |
| Wysokość | 7.9 cm |
| Szerokość | 33.8 cm |
| Głębokość | 39.5 cm |
| Waga | 2.8 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.