Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Zyxel GS192048HPV2-EU0101F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny przełącznik zarządzalny z nowym designem i interfejsem
Seria GS1920v2 kontynuuje sukces najlepiej sprzedającej się serii GS1920 i teraz oferuje odświeżony wygląd i zarządzanie w chmurze w technologii Zyxel NebulaFlexTM.

Co nowego?
Seria GS1920v2 posiada nowoczesny wygląd, bardziej intuicyjną obsługę oraz nowy model - 8HP.

Zarządzaj tak jak chcesz!
Seria GS1920v2 przedstawia system Zyxel NebulaFlexTM, który umożliwia łatwe przełączanie pomiędzy trybem autonomicznym i zarządzanym z chmury za pomocą naszej darmowej platformy Nebula.
Maksymalna elastyczność Twojej sieci gigabitowej
Seria GS1920v2 to idealne rozwiązanie dla wielu różnych scenariuszy instalacji SMB i dzięki unikalnej kombinacji portów umożliwia łatwą rozbudową sieci w przyszłości.


Komfortowo cicha praca
Inteligentne wentylatory i konstrukcja bez wentylatorów zapewnia cichą pracę urządzenia.

Intuicyjna sygnalizacja LED
Zobacz statystyki w czasie rzeczywistym w chmurze i wykorzystanie PoE na diodach LED.

Łatwiejsze zasilanie większej liczby urządzeń
Zapewnij 30 watów mocy na każdy port i szeroki zakres budżetu zasilania od 130 do 375 watów - idealne do rozbudowanych instalacji PoE.
Domyślny tryb konsumpcji zwiększa wydajność zapewniając urządzeniom optymalną dla danej chwili ilość mocy.

Zyxel ONE Network
Użyj aplikacji ZON - sprawdzonego rozwiązania do konfiguracji i wykrywania przełączników sieciowych, urządzeń WLAN oraz bram zabezpieczających zainstalowanych w Twojej sieci.
Przykład zastosowania - zarządzanie w chmurze

Dane techniczne
| Zarządzanie | tak |
| Zasilanie redundantne | nie |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 375 W |
| Ilość portów PoE | 48 szt |
| Wysokość | 10.8 cm |
| Szerokość | 35.7 cm |
| Głębokość | 62 cm |
| Waga | 4.314 kg |
| wariant_porty_PoE | Zyxel GS1920 |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 3 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.