Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Zyxel MG-105 5 Ports Desktop 2,5G MultiGig unmanag
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Zmodernizuj sieć do prędkości multigigabitowych
Przełączniki MG-105 i MG-108 oferują pięć/osiem portów 2,5-gigabitowych, aby zoptymalizować działanie sieci i urządzeń, oraz zapewniają wydajność przełączania równą 25/40 Gb/s. Są idealnym rozwiązaniem do sieciowych gier, domowej rozrywki oraz małych i domowych biur.

Łatwa instalacja, bardzo szybka sieć
Łatwo podłącz MG-105 lub MG-108 do najnowszych urządzeń sieciowych obsługujących łączność 2,5G, takich jak pamięci 2.5G, adaptery PCIe 2,5G, konsole do gier, zestawy VR, punkty dostępowe WIFi 6, monitory 4K, komputery stacjonarne i nie tylko, aby cieszyć się bardzo wydajną łącznością sieciową oraz płynniejszą domową rozrywką dzięki uproszczonej technologii plug-and-play.

Użyj istniejącego okablowania
Multigigabitowe porty RJ-45 nie tylko zapewniają więcej opcji prędkości, ale również mogą zwiększyć szybkość sieci domowej z obecnego 1 Gb/s do 2,5 Gb/s bez kosztów dodatkowego okablowania!

Ciche działanie dzięki konstrukcji bezwentylatorowej
MG-105 i MG-108 mają solidną konstrukcję bezwentylatorową, która gwarantuje ciche i stabilne działanie. Są idealnym rozwiązaniem do każdego domu lub środowiska biznesowego.

Przykład zastosowania

Elastyczne wdrożenie w Twoim pokoju
Opcje montażowe pozwalają ustawić przełącznik na biurku lub zainstalować go na ścianie.


Dane techniczne
| Zarządzanie | nie |
| Przepustowość portów głównych | 2.5G |
| Obsługa PoE | nie |
| Wysokość | 7.87 cm |
| Szerokość | 13.27 cm |
| Głębokość | 21.27 cm |
| Waga | 0.501 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.