Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Zyxel NWA220AX-6E-EU0101F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawrotna szybkość
WiFi 6E, nowe pasmo 6 GHz, prezentuje rozwiązanie do spełnienia potrzeby sieci o większej przepustowości. Konstrukcja radiowa BandFlex NWA220AX-6E pozwala punktowi dostępowemu na obsługę pasma 5GHz lub 6GHz w zależności od konfiguracji, co czyni go najbardziej ekonomicznym wyborem, aby dopasować się do istniejącego pokrycia 5GHz, jak również przyszłościowego wykorzystania 6Ghz.
NWA220AX-6E jest doskonałym wyborem dla:
- Środowisk o dużej gęstości, takich jak biura, kampusy, centra handlowe, centra kongresowe lub węzły komunikacyjne, aby zmniejszyć przepełnienie sieci WiFi, zredukować zatory i zwiększyć komfort użytkowania.
- Nowych technologii, takich jak VR/AR, streamingu wideo 8K czy gier online, które obiecują ultraszybkie prędkości bez opóźnień.
Urządzenie zawiera wszystkie korzyści z możliwości WiFi 6, takie jak technologie OFDMA, MU-MIMO, BSS Coloring, a następnie przenosi je do zupełnie nowego, wolnego od zakłóceń 6GHz, aby zapewnić ultraszybkie prędkości i połączenia o niskich opóźnieniach.

Elastyczny projekt radia BandFlex
Zyxel NWA220AX-6E to dwupromieniowy punkt dostępowy z konstrukcją radiową BandFlex, która w zależności od konfiguracji może obsługiwać częstotliwość 5 GHz lub 6 GHz. Jest to najbardziej ekonomiczny wybór, który można dopasować do istniejącego zasięgu 5 GHz, jak również do przyszłego wykorzystania częstotliwości 6 GHz.
Wzrost efektywności 6E
Konstrukcja high-gain 4x4 transmitująca z 6GHz pomaga zwiększyć efektywność transmisji beamforming i odbierać MIMO, aby rozszerzyć zasięg oraz zmaksymalizować wydajność nowego pasma.

Zarządzaj po swojemu
Punkt dostępowy NWA220AX-6E z NebulaFlex dysponuje elastycznymi opcjami zarządzania. Poza zarządzaniem za pośrednictwem lokalnego interfejsu możesz korzystać także z interfejsu zarządzania przez chmurę Nebula.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Access Point |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 6GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 4x4 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 6.3 cm |
| Szerokość | 19.2 cm |
| Głębokość | 20.4 cm |
| Waga | 0.652 kg |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.