Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Zyxel RGS100-5P-ZZ0101F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach
Najnowszy, wytrzymały przełącznik PoE RGS100-5P firmy Zyxel został zaprojektowany z myślą o pracy w trudnych warunkach. Szeroki zakres temperatur pracy od -40°C do 70°C umożliwia niezawodną pracę RGS100-5P dzielnie stawiając czoła wyzwaniom atmosferycznym, jakie stawia otoczenie. Ponadto, metalowy mechanizm spełniający normę IP30 oraz konstrukcja bez wentylatora pozwalają urządzeniu wytrzymać w środowisku pełnym pyłu lub kurzu.

Elastyczna instalacja
RGS100-5P wyposażono w cztery gigabitowe porty PoE+, umożliwiające łatwe podłączenie urządzeń wymagających zasilania, oraz jedno gigabitowe łącze światłowodowe SFP do rozszerzenia sieci na węzły oddalone nawet o 40 km. W celu dostosowania do różnych wdrożeń, RGS100-5P może być zainstalowany na szynie DIN lub na ścianie, co pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni w szafie.

Wysoka dostępność
Wyposażony w podwójne wejścia zasilania DC, RGS100-5P jest w stanie pracować z wysoką dostępnością i odpornością w najbardziej wymagających warunkach. Przy normalnym przełączaniu w warunkach zewnętrznych, ochrona przed ESD (wyładowaniami elektrostatycznymi) i przepięciami DC zapobiega utracie przychodów firmy z powodu uszkodzeń spowodowanych zakłóceniami zasilania.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik |
| Zarządzanie | nie |
| Zasilanie redundantne | tak |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 120 W |
| Ilość portów PoE | 4 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 17.78 cm |
| Głębokość | 20.5 cm |
| Waga | 0.5 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 36 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.