Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Zyxel SFP10G-LR-ZZ0101F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akcesoria Zyxel do nadajników światłowodowych: Przewód 1 m
Możliwość podłączenia podczas pracy — duża elastyczność
Niezależna konstrukcja nadajnika-odbiornika zapewnia najwyższą elastyczność w utrzymaniu sieci. Nadajnikoodbiornik można dowolnie dodawać w razie potrzeby, a modernizację infrastruktury lub naprawy nadajnika można łatwo wykonać, po prostu wymieniając nadajnik zamiast całego urządzenia.

Brak dodatkowych kosztów okablowania podczas modernizacji
Tradycyjne sieci światłowodowe wymagają dwóch pasm światłowodu do wysyłania i odbierania sygnałów w celu komunikacji. Dwukierunkowe urządzenia nadawczo-odbiorcze o dwóch długościach fal mogą nawiązywać komunikację za pośrednictwem tylko jednej linii światłowodu. Możliwości przesyłu można natychmiast zwiększyć bez dodatkowych kosztów związanych z układaniem nowej linii światłowodu.
Obsługuje interfejs monitorowania diagnostyki cyfrowej (DDMI)
nikowi dostęp do parametrów operacyjnych w ramach łącza światłowodowego. Obejmuje to funkcje cyfrowe, takie jak sterowanie programowe i monitorowanie sygnałów SFP I/O. Ponadto funkcjonalność DDMI umożliwia wdrażanie cyfrowych alarmów i ostrzeżeń.
Kompletna oferta akcesoriów światłowodowych
Oferujemy wiele opcji, w tym kable 1G SFP, 10G SFP + i 10G DAC dla różnych wymagań instalacyjnych
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Moduł transmisyjny |
| Powiększony zakres temperatur pracy | Nie |
| Rodzaj światłowodu | Single Mode |
| Rodzaj wkładki | SFP |
| Przepustowość modułu transmisyjnego (wkładki) | 10G |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 7.1 cm |
| Głębokość | 13.1 cm |
| Waga | 0.02 kg |
| Dane producenta | Zyxel Networks CorporationTajwanNew Taipei City23103011F No. 255 Sec. 3 Beixin Rd Xindian Distinfo@zyxelgroup.com+88635783942 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Zyxel Networks A/SDaniaSoborg2860Gladsaxevej 378 2. th.Jon Pearcejon.pearce@zyxel.euhttps://www.zyxel.com/pl/pl/home+44 7917162914 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 50 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Zyxel - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.